Szukaj

O Live Planet

Witam

Nazywam się Mariusz Wajda. Od kiedy sięgam pamięcią zawsze interesowało mnie to co jest nie widoczne na pierwszy rzut oka, to co jest za kurtyną rzeczywistości w której żyjemy. Na wszystkich jej poziomach, fizycznym, metafizycznym, duchowym, astralnym, egzystencjalnym, itd. To w co aktualnie wierze to, to że prawda uniwersalna nie istnieje. Wszystko zależy od punktu widzenia i obserwatora. Tak też należy traktować informacje tu zawarte.

Stronę Live–Planet.info założyłem aby opisać jeden ze sposobów patrzenia na świat. Nie chcę nikogo do niczego przekonywać , nie mam też potrzeby aby komukolwiek udowadniać prawdziwości informacji tu zawartych. Celem tej strony jest dać alternatywną wizje rzeczywistości, Kosmo-wizje, która może być wyzwoleniem dla tych, którzy szukają.

Na początek chce przybliżyć wam informacje pochodzące od Swaruu i ekipy osób rasy taygetańskiej którzy pochodzą głównie z planety Erra i Temmer gwiazdy Taygeta – Plejady. A którzy od ponad dwóch lat są w kontakcie z kilkoma osobami na ziemi. Miedzy innymi z Gosią (dzięki Gosia za udostępnienie mi oryginalnych transkryptów) i Robertem, którzy rozpowszechniają te informacje w języku hiszpańskim i angielskim na swoich kanałach youtube Agencia Cósmica, Cosmic Agency, Red Agartha y Despejando Enigmas.

Zdaję sobie sprawę że informacje tu zawarte mogą być szokujące dla niektórych i nie zrozumiałe w pełni dla innych ale ze względu na globalna sytuacje nie ma teraz czasu na zaczynanie od początku. Będę starał się przybliżyć wam szczegóły w późniejszym czasie i w miare możliwości. Teraz skupię się na czasie obecnym i możliwościach wykorzystania naszego potencjału twórczego oraz na COVID19 czyli Cover Operation Virus Imminent Destruction 2019. W wolnym tłumaczeniu Tajna Operacja Virus Nieuchronna Destrukcja 2019.

 

Następny artykuł „Geneza

Czytaj dalej