Szukaj

Geneza kontaktu

Od 2008 r. przedstawiciele rasy pozaziemskiej pochodzącej głównie z planet Erra i Temmer gwiazdy Taygeta w Plejadach skontaktowali się z setkami ludzi na ziemi w ramach oficjalnego programu „Pierwszy kontakt”. Program już nie działa, jednak Swaruu i inni z Taygety nadal utrzymują kontakt z kilkoma osobami na ziemi, przekazując wiele informacji duchowych, metafizycznych, historycznych, naukowych i technologicznych oraz o sytuacji aktualnej. Informacje są przekazywane bezpośrednio na piśmie używając czatu w czasie rzeczywistym lub w formie artykułów.

Osobą, która przekazuje najwięcej informacji jest kobieta o imieniu Swaruu (d´Jedi Ronin) z planety Erra. Jest pilotem „myśliwca” (najbliższe ziemskie okreslenie jej statku), specjalistką od podroży w czasie i duchową przewodniczką dla wielu z nas, a także dla samego zespołu z taygety.

Po raz pierwszy w historii rasa pozaziemska dzieli bezpośrednio tak ogromną ilość informacji.

Obecnie (rok 2020) stały kontakt utrzymywany jest tylko z kilkoma osobami:
–  Gosia z kanału youtube Agencia Cosmica (jezyk hiszpański) i Cosmic Agency (język angielski), strona web Swaruu.org
–  Robert z kanału youtube Despejando Enigmas (jezyk hiszpański) i Red Agartha (język hiszpański), strona web Swaruu.org
–  Dale Harder były naukowiec NASA – facebook/DaleHarder

Jeśli znasz angielski lub hiszpański to zachęcam cię do odwiedzenia tych kanałów, znajdziesz tam kilkaset video z informacjami, których nie znajdziesz nigdzie indziej.
Na tej stronie live-planet.info będę zamieszczał tłumaczenia artykułów i transkryptów udostępnionych mi przez Gosie z Agencia Cosmica.

Możesz te artykuły rozpowszechniać ale tylko w nie zmienionej formie i zawsze dodając autora i źródło oryginalnego artykułu.
Całkowicie zabronione jest używanie tych informacji w celach komercyjnych (sprzedaż książek, materiałów promocyjnych itp. itd.)

Przejdź do  Artykuły i Audycje