Szukaj

Zsumujcie wasze myśli – Nie ma teraz nic ważniejszego

4 3 votes
Article Rating

Zsumujcie wasze myśli – Nie ma teraz nic ważniejszego

Jesteśmy w stanie wojny. To nie jest wojna konwencjonalna. Wrogiem są teraz ludzie. Jest to ludność cywilna przeciwko rządom globalistycznym. Walczy się informacją, kontrolą umysłu, biotechnologią. Ponieważ wszystko zostało uzbrojone poprzez kontrolę umysłów  i kontrolę mediów. Jest to wojna, nie „tyle” agresji fizycznej co świadomości . Tradycyjna broń taka jak karabiny, czołgi i samoloty zeszły na drugi plan.

Co widzę … To że każdy widzi to, co chce zobaczyć, i że dla każdego prawdą jest to w co wierzy w swojej specyficznej pozycji. Linia czasu składa się z szeregu umów dotyczących percepcji, zawartych między dwiema lub większą liczbą osób lub punktów koncentracji świadomości. Nigdy w historii ludzkości nie było więcej punktów koncentracji niż teraz …

To powoduje: że linia czasu jest poważnie załamana. Jesteście w pętli czasowej. Nic nie jest pewne. Istnieje to w co każdy jeden wierzy i widzi.

To są bardzo niebezpieczne czasy.

Ale widzę trzy główne rozwiązania:

** 1- Wszystko powraca do normy, tyle że wraz z nałożeniem zwiększonych środków kontroli populacji, usprawiedliwiając to wirusem, ograniczając wspólne działania, takie jak prawo do gromadzenia się i możliwość swobodnego przemieszczania się po planecie bez dodatkowych dokumentów  jak wizy, ale dla zdrowia i higieny. To jest lub będzie usprawiedliwieniem dla większej kontroli. Będą dwie wizy aby móc podróżować do innych krajów, jedna będzie musiała spełnić wymogi badań i szczepień, a wymogi te będą specyficzne w zależności od kraju.

** 2- Wszystko zapada się w kierunku Nowego Porządku Świata wraz z drakońskim resetem gospodarczym, w którym normalni ludzie skończą zadłużeni co najmniej dwa razy więcej niż przedtem. Innymi słowy, jeśli są winni 10 zł, teraz będą winni 20 zł. Totalna Drakońska Kontrola, w której ludzie tracą prawo do przemieszczania się prawie całkowicie lub całkowicie. Eksploatacja będzie maksymalna.

** 3- Negatywny agresor Cabal zostanie usunięty, nie w 100%, ale na tyle, aby wejść w erę dobrobytu,  wzrostu naukowego i gospodarczego oraz dobrobytu całej populacji. Nie obejdzie się bez ciężkiej pracy, aby wprowadzić niezbędne zmiany i aby mogły one wejść w życie w krótkim okresie.

I  4: (opcja extra) Interwencja militarna ze strony pozaziemskich pozytywnych ras, gdzie społeczeństwo holograficzne zostanie narzucone żelazną ręką w taki sam sposób jak , miało to miejsce w latach 1561-62 w Alpha Centauri-A (Phaethon / Alfrata ). Oznacza to wiele tysięcy ofiar śmiertelnych z powodu bezpośredniej wojny. Oznacza to inwazję obcych w stylu Hollywood.

Gosia: Zeszłej nocy Aneeka powiedziała, że Federacja zajmuje strategiczne punkty na całej planecie i że to, co teraz zrobią, zależeć będzie od kolektywnego pragnienia ludzi. Na czym będą się opierać? Jak określą to zbiorowe pragnienie? Ponieważ powiedział, że jest ich teraz tak wiele.

Swaruu: To proste. Jeśli będą mieć zamiar unicestwienia siebie nawzajem, to Federacja zainterweniuje. Nie wcześniej. Na przykład, jeśli pojawi się prawdziwa pandemia wyjątkowo śmiertelnego agenta. Nie tak jak dzisiaj. Lub jeśli wypuszczą pociski nuklearne. Druga opcja jest najmniej prawdopodobna, ponieważ obie strony są kontrolowane z wyższego poziomu. To się nie wydarzy. Nie dzieje się to w innych liniach czasowych.

Ale jest tutaj dodatkowy element, który polega na tym, że ogromna liczba, jeśli nie wszyscy, którzy są na ziemi, egzystują również „tutaj” lub na innych poziomach. Stąd, z tego szerszego punktu widzenia, też może zostać podjęta decyzja o interwencji. Ludzie są istotami pozaziemskimi, wielowymiarowymi  bez wyraźnych granic.

Wydaje się że jedno wcielenie to bardzo długo. Ale dla kosmicznych dusz jest to tylko chwila. Mrugnięcie okiem. Właśnie dlatego wchodzą tu, dlatego inkarnują, aby doświadczyć tego bólu i wszystkich tych trudności. Decyzja została podjęta na wyższym poziomie, gdzie percepcja jest znacznie bardziej rozszerzona i nie odpowiada tym samym parametrom rozumienia i priorytetom, jak tam w 3D.

Gra jest nadal w toku. Zawieszona w powietrzu. To, co każdy teraz zrobi, jest absolutnie niezbędne. Nikt nie odgrywa małej roli.

Robert: Ale wasza broń jest bardzo precyzyjna, nie musiałoby ginąć tak wiele ludzi.

Swaruu: Mimo to dla wielu byłaby to inwazja i zginęliby w obronie swojej wolności.

Jedno jest pewne, nic nie wróci do poprzedniego stanu.
0
Tak przy okazji. Zgadzasz się z tym że nic nie wróci do poprzedniego stanu?x
Aktywność paranormalna jest znacznie przyspieszona. To kolejny czynnik. Linia czasu jest przerwana. Jasna strona, pozytywna i ciemna strona, regresywna, ingerują i bezpośrednio walczą o kontrolę nad ludzkim umysłem.

To co powinniście teraz zrobić to, zjednoczyć się a nie separować , wspólnie uzgodnić to, czego chcecie, to, że nie możecie spotkać się osobiście, nie ma nic do rzeczy. Moralnie razem. Skoncentrowani, bez różnic. Z jasnością tego co chcecie. Teraz nie ma znaczenia, co zrobicie, ponieważ nie będziecie w stanie zrobić wiele. Ale to, co myślicie i co chcecie, teraz ma znaczenie. Jest to ważne, zanim Internet upadnie, co jest prawdopodobne.

Ludzie wiedzą, że medytacja zbiorowa zmienia jednolite pole, z którego emanuje obiektywna rzeczywistość. To, co się dzieje, manifestują prawdziwi ludzie. Jest to odzwierciedlenie ich zbiorowej psychiki. Więc skupcie się. Teraz, nie jutro. Punkt zwrotny jest tutaj.

Nai’Shara: Wątpliwości w tej chwili są niebezpieczne, ponieważ szerzy się strach, dlatego fundamentalne jest aby przede wszystkim być skoncentrowanym.

Swaruu: Wzywam wszystkich, aby skupili się na tym, czego chcą, MASOWO. Medytacje skoncentrowane na lepszym pięknym i delikatnym świecie. Na przeciwstawieniu się lękom. Nie na ukrywaniu ich. MASOWO. Teraz albo nigdy. Róbcie to cały czas. Nic nie jest ważniejsze niż to, aby zawsze miliony medytowały. Organizujcie sesje, jeśli chcecie. Ale to nie jest tak, że zrobicie jedną medytacje w niedzielę w południe i problem z głowy. Prawda, jakkolwiek niewygodna, jest taka, że musicie to robić cały czas. Nie musicie siedzieć w pozycji lotosu, aby medytować. Można medytować, podczas wykonywania innych czynności. Po czasie stanie się to czynnością automatyczną. To oznacza aby być tą zmianą, być tym, czego chcecie. Nie oczekujcie, że jutro będzie nowy dzień lepszy niż dzisiaj. Ludzkość jest samą rzeczywistością. Musicie już żyć tak, jak chcecie, na przekór wszystkiemu co się dzieje. To właśnie teraz w tych trudnych czasach przyszłość jest definiowana. To właśnie teraz, okaże się, kto jest kim i z czego jest zbudowany. Gdzie są wszyscy ci z wielkim sercem, którzy walczyli podczas II wojny światowej ???!!!!!

Gosia: Nie żyją.

Swaruu: Są tam, reinkarnują się. Są tam ponownie. To NIE jest teoria, tak działa ten wszechświat. Walka nie odbywa się za pomocą broni, ale za pomocą świadomość i jasnego twórczego celu! Dokładnie to, co kreujecie, zależy od każdego z was. To jest wasza kreacja. Ale jeśli macie pozytywne wizje, jasno określone to, czego chcecie. Nie oczekujcie rezultatu. Niech każdy z was stanie się rezultatem.

Nai’Shara: Tak, to zależy od każdego jednego. Prawdą jest to że każdy chce to co najlepsze dla swojej rodziny, przyjaciół i dla siebie, po prostu trzeba skupić się na tym a nie rozpraszać.

Swaruu: Powinniście skupić się na ogólnym dobrobycie.
0
A ty na czym skupisz swoje myśli ?x
Na konkretnych rzeczach, takich jak otwarcie barów i na koncertach, w normalnych warunkach jest trudne a tym bardziej teraz.

Gosia: Swaruu, powiedz nam coś więcej o tej załamanej linii czasu. Jak to powstaje? Czy to za sprawą wielu świadomości i intencji?

Swaruu: Tak, problem polega na tym, że nie ma milionów wierzących w to samo. Każdy jest rozproszony, we własnej bańce indywidualnych przekonań. W związku z tym nie ma zbiorowej lini czasu. To też powód, dla którego na ulicach jest wojsko. Aby zapobiec niepotrzebnemu chaosowi społecznemu.

Gosia: Swaruu z przyszłości, którą możesz widzieć jak wiemy …. jaki scenariusz się wydarzył?

Swaruu: Widzę wszystkie scenariusze jednocześnie. Widzę je jako zbiór, a nie tylko jeden. To nie działa w ten sposób.

Gosia: Rozumiem

Nai’Shara: Wiecie, co powiedziała Swaruu któregoś dnia: Powiedziała, że widzi, jak wszyscy tutaj na statku tęsknią za powietrzem i wyjściem z tej metalowej puszki, ale ONA ma wszystko w głowie, własny świat. Nasz świat jest w nas, miejsce i okoliczności nie mają znaczenia. Więc wszyscy musimy być tu i tam, cały wszechświat jest już w nich. To wszystko percepcja.

Swaruu: Nie ma świata zewnętrznego. Twoje postrzeganie, twoja rzeczywistość, twoje myśli są odzwierciedlone, manifestując to, co jest na zewnątrz, co jest postrzegane jako świat zewnętrzny. Linia czasu może istnieć tylko jako rezultat indywidualnej percepcji lub indywidualnej interpretacji. Zbiorowa linia czasu istnieje tylko jako porozumienia dotyczące percepcji pomiędzy dwiema lub więcej osobami. Innymi słowy, widzą rzeczy lub postrzegają stymulacje pola energetycznego energii potencjalnej jako to samo. Taka sama percepcja i interpretacja. Właśnie dlatego linie czasowe są oparte na umowach. W przypadku zerwania umów wspólna linia czasu ulega załamaniu.

Robert: I te umowy percepcji —— Zostały zawarte przed przybyciem na ziemię?

Swaruu: Częściowo tak. Ale w większości są zawierane podczas wcielenia. Ponieważ właśnie w tym momencie następuje ekspansja duszy. Z tej drugiej strony nie aż tak bardzo, ponieważ tam dusza jest już bardzo zunifikowana przez bliskość, jaką ma ze źródłem.

Gosia: I po tym załamaniu się lini czasu zbiorowego  … teraz wszyscy przejdą na swoją linię? Czy światy fizycznie podzielą się w jakiś sposób?

Swaruu: Tak, nie tylko światy, ludzie też. Wielu zdecyduje się pozostać tam, aby doświadczyć jednej z tych trzech lub czterech opcji. Mówię o czterech liniach czasu … ale będą różne warianty tych czterech lub więcej lini czasu dla każdej osoby. Będzie tyle wariantów, ile osób lub punktów koncentracji świadomości. Będzie tylko to, co będziecie postrzegać jako umowy. To, co każdy jeden postrzega jako umowy.

Problem polega na tym, że w Internecie jest dużo zamieszania. Więc ludzie nie rozumieją, co jest prawdą, a co kłamstwem. To jest logiczne. Ale próbuję powiedzieć, że są to czasy, w których nic nie jest rzeczywistością i nic nie jest kłamstwem. Czasy, w których oni, ludzie, każdy z nich, muszą wykorzystać to, czego się nauczyli i wziąć odpowiedzialność za to, w co chcą wierzyć.

Gosia: Zalecasz aby nie zaglądać do internetu?

Swaruu: Przeciwnie. Polecam oglądać wszystko, co możliwe. I z mądrością zdecydować, co wziąć z każdej rzeczy, połączyć je ze sobą w ich własną, indywidualną rzeczywistość lub wyjaśnienie tego, co się dzieje „naprawdę”.

Obecność „OBCYCH” została uwolniona. Wszędzie i na wszystkich płaszczyznach rzeczywistości. Jak powiedziałam powyżej,

zjawiska paranormalne są teraz bardzo wyraźne
0
Jakie zjawiska paranormalne zaobserwowałaś/łeś ?x
. Częstotliwość Schumanna jest bardzo wysoka, a tak zwany, błędnie, niski poziom astralny 4D filtruje się do 3D. Nie ma granic. Wszelkiego rodzaju zjawiska paranormalne będą przyśpieszać. Rzeczywistość rozpada się. Nie słuchajcie liderów i nie szukajcie nowych, jak wcześniej, szukajcie tylko inspiracji, jeśli chcecie. Przejmijcie kontrolę nad swoim życiem. Musicie teraz, jako twórcy, którymi jesteście, odważyć się i wziąć na siebie odpowiedzialność. To czas żeby dorosnąć. Weźcie odpowiedzialność za siebie, za swój świat. To jest WASZ świat. Czas dorosnąć i przestać być dziećmi. Musicie bardzo jasno określić, czego chcecie i skoncentrować się na pracy nad tym. I mówiąc o pracy, mam na myśli kreowanie mentalne. Niekoniecznie robienie czegoś, co wymaga działania fizycznego.

Pamiętaj o zasadzie dominującej częstotliwości. Jest to zasada, gdzie silniejsza częstotliwość lub fala dominuje nad słabszymi, pochłaniając je. Tak więc jakaś osoba gdzieś w Ohio, USA będzie zanurzona w tych falach, w tej alternatywnej zbiorowej rzeczywistości. Powinniście połączyć się bardziej z pozytywnymi ludźmi, dającymi nadzieję, i zwracać mniejszą uwagę na to, co jest na zewnątrz, nawet jeśli za oknem widzicie strzelaniny. Jest to moment, kiedy musicie być tak silni, jak nigdy dotąd, to jest ważne dla wielu innych dusz i osób.

Po to przybyliście na ziemie. Aby być anteną i anteną jesteście.

Gosia: Czy to znaczy że pomimo naszej wysokiej częstotliwości możemy zostać wchłonięci przez dominującą fale dlatego że jest większa, dlatego że jest ich więcej? Nawet jeśli jesteśmy antenami?

Swaruu: JEŚLI NA TO POZWOLISZ.  Możesz być silniejsza niż to, co jest na zewnątrz. Niż ta dominująca częstotliwość. Podobnie jak toroid statku kosmicznego, który utrzymuje go w częstotliwościach 5D nawet w tedy gdy jest zanurzony całkowicie w 3D. To jest to samo. I można to zrobić. Dlatego powinnaś być silna i stworzyć swoją własną małą bańkę, wewnątrz domu lub wewnątrz siebie. Skup się na sobie, na swojej częstotliwości, na tym, czego chcesz dla siebie i dla innych. Będziesz musiała zmierzyć się ze swoimi lękami. Obserwuj, co dzieje się na zewnątrz ale wiedz, że cokolwiek się wydarzy z tobą wszystko będzie dobrze. Nie ignoruj zła, które widzisz… ale zintegruj je i przekształć w to czego wyraźnie chcesz.

Ponieważ strach paraliżuje.. i skupia całą moc twórczą na tym co negatywne. Nie bądź strusiem chowającym głowę w piasek. Bądź jak Djedi. Z wszystkim przeciwko złu. Pomimo tego że czujesz się osamotniona, pomimo tego że tak się widzisz.

To nie jest czas, aby ludzkość była rozproszona. To nie czas aby być w stanie poczucia winy. Zrozumcie że tylko za sprawą waszych myśli, jasno określonych pragnień, grupujecie się, wasze myśli sumują się i zmieniają rzeczywistość w kierunku czegoś pozytywnego. Poczucie bezradności, poczucie że nie możecie nic zrobić, jest tylko iluzją. To prawda, że działanie fizyczne, cokolwiek robicie, dzielenie się pomysłami, ma wpływ na wszystkich, ale to, co myślicie, wpływa o wiele bardziej, to jest to, co naprawdę zmienia i kształtuje rzeczywistość. Byliście tu już wiele razy wcześniej, podczas innych wcieleń, ale wasza esencja, wasze JA , wasza jaźń, jest taka sama. Przypominam wam że stoczyliście już wiele bitew wcześniej. Jesteście silni. Tym razem, bardziej niż czymś innym, walczy się świadomością, umysłem i myślami.

Źródło:

p.s. Live Planet

Nie zwracaj uwagi na posłańca, zwróć uwagę na wiadomość.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Więcej z tego tematu

Audycja 2
0
Would love your thoughts, please comment.x